PORTAL LEŚNY

blog o lasach




Wycinka drzew zagrażających budynkom || New Holland T6.165

Oglądalność i zainteresowanie: 56412, czas trwania 3m 1s, otrzymana ocena 281, reakcje 67.

Facebook: https://www.facebook.com/Szymi182 Siemka Dzisiaj nieco inna akcja ale myślę, że również warta obejrzenia. Wydaje mi się, � ... Wasze opinie, komentarze:


Wycinka drzew zagrażających budynkom || New Holland T6.165

- chcialam zapytac gdzie jest dobra firma w woj swietokrzyskim profesjonalni drwale gdyz drzewa zagrazaja budynkom mieszkalnym sosny, moze ktos mi poleci.
- P
- Pilarz nawet tak jakoś ścina, ale to cud że nikomu się nic niestało np 2:20
- Żadne drzewo nie zostało prawidłowo ścięte.pilarz amator brak bhp i jeszcze ta lina porażka normalnie
- Jaki model husqvarny? :)
- Fajny ciągnik
- Dostanie koles w leb nawet mala galazka to 2 kaski bedzie zakladac jak jeszcze bedzie na co.
- Widać że pilaż ma pojęcie o robocie
- Plus za montaż filmu, szkoda że nie ma dźwięku upadającego drzewa. Reszta to partyzantka;)
- Fajna mocna piła i nawet fajnie wam to wyszło. Jak widzę komentarze że nie ma bhp to aż się dalej czytać komentarzy nie chce bo przecież do wycięcia kilku drzew nie będzie się kupować spodni antyprzecięciowych i butów za 1000zł !!! Pozdrawiam was serdecznie i to była gruba akcja. Ode mnie like!!! 😀
- Odwiedź może tu https://www.hotelpikul.pl/ mi się tam podobało.
- A po chuj ta linka ja bym to położył bez linki
- Film fajnie zmontowany będący jednocześnie opowiadaniem pt: Jak ścinający i personel pomocniczy mieli mega dużo szczęścia...
- Sub i łapa leci i wpadnij do mnie
- cieszcie sie ze zyjecie...
- kto cie uczył kolego ostrzenie łancucha ? :D to jest łancuch a nie baba zeby tak po nim jezdzic :D :D
- można prosić o wersję bez muzyki ? szczególnie jak new holland obala drzewka :)
- Czasem mocna piła i mocny ciągnik to nie wszystko...
- to chyba ruscy :D
- zero pojęcia wariatów nie sieją
- 2:07 aż strach pomyśleć co by było jakby jakiś człowiek tam stał przy tej linie