PORTAL LEŚNY

blog o lasach
Życie lasu. Bogactwo runa i podszytu

Oglądalność i zainteresowanie: 1095918, czas trwania 46m 8s, otrzymana ocena 6561, reakcje 354.

Subskrybuj Echa Leśne: http://www.youtube.com/channel/UCJ64kgsc0thZq_6GFUnC5Pg?sub_confirmation=1 "Życie lasu. Bogactwo runa i podszytu" ... Wasze opinie, komentarze:


Życie lasu. Bogactwo runa i podszytu

- całkiem dobry film
- Uwielbiam spacerować z Wami po lasach. Dziękuję! Jestem zachwycona. 💚💚💚💥🌲🌲💥🌲🌲👋👋👋
- jeden filmik i przyroda obcykana
- :D
- Nie wiem kto to robi, kto to kręci ale czapki z głów. .... nie wiem co więcej mogę napisać? 👍
- Co za patozjeby dały łapy w dół ??? Pewnie nic nie warte śmiecie ludzkie
Nie ma nic piękniejszego jak przyroda która nas otacza <3
- Oooooooooooooooooo
- No tak
- petarda
- Piękny film o lasach polskich. :)
- Odwiedź może tu wywalone.pl jak uważacie, ja sądze że jest ok.
- piekny kanal
- Na kanale rosyjskim politolodzy rozmawiali na ten temat ale nie pamietam czy uzywali nazwy tej mapy i nazwiska . Sadze ze duzo bierze sie pod uwage z tych punktow przez caly czas po wojnie dazac caly czas do tych zalozen.
- Sama przyjemność oglądanie tych filmów, inna psychika
- Super filmik!
- Obejrzcie w przyspieszeniu 2 i napiszcie czy coś zrozumieliście (pozdro dla kumatych)
- fajne
- czuć pasję w waszym kanale :)
- blad w tytule! PODSZYCIE a nie podszyt
- Jeżeli nie przeprowadzimy Pokojowej Apokalipsy już nie długo przyrodę będziemy oglądać tylko wirtualnie ! Kochani przyczyna tego chorego stanu rzeczy leży w religii. Spójrzcie - Bóg tworzył ekosystem przez miliardy lat ! A "bóg" semicki ( jehowa i jezus ) "bóg" drukarzy banknotów z Kanaanu stworzył Świat w 6 dni ! Widocznie nie wiedział, że co nagle to po diable ! Cywilizacja oparta na bluźnierstwie jakim jest żydowska księga "genesis" jest z satanizowana ! Bo tylko satanizm mógł na bluźnierstwie wyrosnąć ! Jak to jest, że my Europejczycy mając wodę pitną lasy przyrodę przez 1700 lat nie możemy wstać z kolan a semici tam gdzie są tylko piaski pustyni i słone morze budują coś tak monstrualnego i nienaturalnego jak Dubaj ! Ile oni mają drzew, które pochłaniają Co2 ??? A ile oni płacą opłaty klimatycznej ??? ! Odpowiem wam nic nie płacą bo my płacimy za nich !!! Wszystko dlatego, że daliśmy sobie wcisnąć semickie religie i satanistyczną inżynierię finansową ! Pewnie myślicie, że to ropa ? "G" nie ropa Wenezuela też ma ropę Rosja też ma ropę Polska też ma ropę ! No właśnie niby wszystko mamy ale tylko teoretycznie bo oni poprzez kapitał z druku pieniądza podkupili wszystkie Korporacje Media a rządy to ich słupy ! To UTOPIA mało tego są tak bezczelni, że chcą całą winę ruiny ekologicznej przerzucić na Nas ! Dlatego robią nam NWO Agenda 21 z Georgia depopulacja białej Rasy ! Obudźcie się ! Vatican Citi to nic innego jak III żydowska zakamuflowana synagoga diabła !
- świetny film,. Bardzo dobry i wartościowy materiał. Idealny na godzinę lekcyjną Przyrody w szkole.